ostoja domy grunt projekt budowa

grunt
projekt
budowa

Każda rodzina, która marzy o własnym domu ma inne potrzeby. Wiemy o tym, ponieważ regularnie rozmawiamy z naszymi klientami. Jeśli rozważasz zakup nieruchomości, projektowanie i budowę domu pomożemy Ci na każdym etapie tego trudnego procesu. Sprawdź naszą aktualną ofertę działek budowlanych. Jeśli posiadasz już nieruchomość, masz gotowy projekt domu - możemy przygotować dla Ciebie bezpłatną wycenę kosztów budowy.


zapytaj o wycenę projektu na działce

jak przebiega
współpraca?


etap 1

etap 1

zakup/
wybór gruntu
etap 2

etap 2

projektowanie
etap 3

etap 3

pozwolenie
na budowę
etap 4

etap 4

budowa stanu
deweloperskiego
etap 5

etap 5

prace
wykończeniowe

dlaczego
my?


doswiadczenie

doświadczona
firma

Od 6 lat budujemy domy. Wiele się nauczyliśmy. Wiemy jakich błędów nie popełniać. Znamy potrzeby ludzi. Chętnie poznamy Twoje.
cena

gwarantowana stała
cena budowy

Jeśli przyjdziesz do nas z konkretnym budżetem, których chcesz przeznaczyć na swój dom, pomożemy Ci go zaprojektować. Wspólnie ustalimy finansowe ramy budowy. Po podpisaniu umowy cena, którą w niej ustalimy jest stała i niezmienna. Nawet wzrost cen materiałów budowlanych w trakcie budowy nie będą miały na nią wpływu.

wszystko w jednym miejscu

wszystko
w jednym miejscu

Zlecając nam budowę swojego domu masz pewność, że zajmiemy się tym od A do Z. Jako generalny wykonawca zajmujemy się wszystkim co składa się na budowę Twojego domu. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia, pomożemy ci w znalezieniu i zakupie nieruchomości oraz w zaprojektowaniu Twojego domu.
indywidualne podejscie

indywidualne podejście
w trakcie budowy

Marzysz o swoim domu już od wielu lat? Opowiedz nam o tym jak ma wyglądać. Czy jest coś wyjątkowego co chcesz, żeby się w nim znalazło? Nasi architekci i inżynierowie pomogą Ci to zrealizować.

lokalny

lokalni dostawcy, doświadczeni
wykonawcy

Lubimy współpracować z lokalnymi firmami. Składy budowlane, hurtownie, miejscowi wykonawcy – jesteśmy zdania, że warto wspierać lokalnych przedsiębiorców. Krótszy czas dojazdu to oszczędność czasu i pieniędzy.
pasja

działamy
z pasją

Wiemy co to znaczy budować swój własny dom i ile w tym emocji. To decyzja na całe życie. Tu nic nie może być dziełem przypadku. My dajemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie a Ty dajesz nam swoje zaufanie. To nie jest zwykła umowa. To nasza odpowiedzialność za Ciebie i Twoją rodzinę abyście mogli szczęśliwie mieszkać we własnym domu.

terminy

terminy

Przy planowaniu budowy ustalamy z Wami, kiedy chcecie się wprowadzić. To dla nas najważniejsza wytyczna.
czystosc

czysty dom
na koniec budowy

Po zakończeniu prac zlecamy czyszczenie Twojego domu, mycie okien i drzwi.

eco

energooszczędność
i ekologia

Dla nas to nie są puste slogany. Mamy doświadczenie w technologiach, dzięki którym Twój dom będzie bardziej energooszczędny i ekologiczny. Myślisz o pompie ciepła, instalacji fotowoltaicznej, wentylacji mechanicznej – powiedz nam o tym.
wykonczenie

prace
wykończeniowe

Nie zostawimy Cię samego z pracami wykończeniowymi. Pomożemy zaprojektować i wykończyć wnętrza Twojego domu. Kuchnia, schody, zabudowy, łazienki – jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Maptesttesttesttesttest
nrpow. działkimożliwa zabudowacenastatus
A540 m2połowa bliźniaka470 000 złsprzedany
B540 m2połowa bliźniaka470 000 złsprzedany
C800 m2dom jednorodzinnyZapytaj o cenędostępny
D600 m2połowa bliźniakaZapytaj o cenędostępny
E600 m2połowa bliźniakaZapytaj o cenędostępny

gotowe
projekty domów

Przedstawiamy projekty domów jednorodzinnych które można wybudować na oferowanych działkach. Projekty różnią się od siebie wielkością. Każdy z nich posiada trzy kondygnacje, garaż oraz opcje adaptacji poddasza.

dom mniejszy - 147 mkw - koszt budowy - 610.000 zł brutto*

Plany domu mniejszego do pobrania...

dom większy - 160 mkw - koszt budowy - 660.000 zł brutto*

Plany domu większego do pobrania...

*Wycena zawiera budowę do stanu deweloperskiego (stan surowy otwarty, dach, stolarka okienna, drzwiowa, bramę garażową, instalacje wewnętrzne, posadzki, tynki, elewacje). Wycena nie zawiera wykonania przyłączy mediów oraz prac zewnętrznych.

 

pośrednik

Jeśli szukasz domu i działki w innym miejscu to skontaktuj się z pośrednikiem, wybierz działkę a my wybudujemy dom dla Ciebie

Anna Siemiradzka

+48 606 343 994
anna.siemiradzka@lebiedz.pl
www.lebiedz.pl

Lebiedź Nieruchomości

finanse

Broker Consulting współpracuje z bankami oraz firmami partnerskimi, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie. Zaletą współpracy z firmą Broker Consulting jest bogate doświadczenie, dzięki któremu oferta kredytowa jest obiektywna i indywidualnie dopasowana do klienta. Ponadto, współpraca z Broker Consulting, to:

  • bezpłatna pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania finansowego
  • spotkania w dogodnym miejscu i czasie
  • elastyczna i szybka obsługa
  • wsparcie w kompletowaniu oraz uzupełnieniu dokumentów
  • pomoc przy podpisaniu umowy z instytucją finansową
  • opiekę także po sfinalizowaniu transakcji    Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę z naszą Polityką Prywatności.